Дискова борона DUCAT-2,5 забезпечує найкраще збереження вологи, – дослідження – AgroTimes

Компанія Lozova Machinery підсумувала перший етап дослідження ефективності своїх агрегатів на обробці ґрунту по стерні ярого ячменю.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Дослідження проводили на полях Миколаївського національного аграрного університету за підтримки Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки й технологій імені Леоніда Погорілого.

У польових випробуваннях взяли участь агрегати, що призначені для поверхневої, дрібної обробки ґрунту з одночасним її подрібненням, підрізанням кореневої системи бур’янів і пожнивних решток, їх часткового загортання й мульчування поверхні поля.

Під час випробування в динаміці виміряли вологоємність ґрунту в шарах нижче глибини обробки. Структура ґрунту була абсолютно правильною. Потім підрахували зміст агрономічно-цінних агрегатів.

Коротка дискова борона-лущильник DUCAT-2,5 з варіодиском отримала найвищий показник, у порівнянні з іншими знаряддями, – 78,7%.

«Однією з основних якісних ознак ґрунтів є саме розмір агрегатів. Ґрунтова маса складається з грудочок різних форм і розмірів. У агрономічному сенсі ґрунт вважається структурним, якщо грудкувато-зернисті агрегати розміром від 10 до 0,25 мм складають понад 55%. Такі агрегати називаються агрономічно-цінними. Вони володіють водоміцністю, протистоять розмиваючим діям води, забезпечують оптимальний водно-повітряний режим ґрунтів», – зазначає виробник.

Нагадаємо, Lozova Machinery презентувала свої інновації на AgroExpo-2021.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується