Інвестиції в культивоване м’ясо зросли в 6 разів. Саудівський принц пояснив, чому – NEWFOOD

Фінансування дає можливість інноваційним командам зосередитися на різних аспектах технології, включаючи спроби знизити кінцеву ціну альтернативного м’яса.

Принц Халед бін Альвалід, один із найбагатших людей у світі, засновник і генеральний директор KBW Ventures, інвестує у рослинне, клітинне м’ясо та інші харчові технології. Недавно він профінансував TurtleTree на $30 млн — компанія використовує технологію на основі клітин для виробництва молочних продуктів. 

Халед бін Альвалід говорить, що варто глянути на прогрес, який вже досягнуто, щоб оцінити, куди рухаються технології.

«Здається, що до того, як культивоване м’ясо масштабно заполонить ринок, дуже довго. І що це складний процес. Але подивіться, які стрибки ми уже здійснили з точки зору розвитку наукового та бізнес-ландшафту», — сказав він.

Принц акцентує, що тільки цього року світ побачив запуск виробничих потужностей кількома компаніями, підписані дуже значущі угоди на фронті масового розповсюдження, включаючи зусилля BlueNalu та європейського гіганта Nomad Foods.

«Деякі уряди, які думають про майбутнє, не лише визнають, але й фактично рухаються вперед із клітинними м’ясними компаніями», — акцентував принц Халед.

Хоча додав, що він — реаліст, і не думає, що найближчим часом ми побачимо культивований стейк рибай, який за текстурою та ціною відповідатиме традиційному. 

Скоріш за все, технологія зайде на ринок поетапно, стартуючи з гібридних продуктів


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується