Названо найпопулярніші пільги, на які можуть претендувати працівники в агро – AgroTimes

100% працівників агрономічної, інженерної та земельної служб у великих та середніх агрохолдингів мають право претендувати на пільгу у вигляді позик, 98% – на надання житла, а 97% – на покриття витрат на харчування.

Про це під час онлайн-зустрічі повідомив експерт Agrohub  Дмитро Лебедєв.

За результатами опитування, найпопулярнішими пільгами, які надають агропідприємства працівникам агрономічної, інженерної та земельної служб є: надання позик, надання житла (мова йде про компенсацію за оренду, надання місця в гуртожитку або службової квартири), покриття витрат на харчування.

В умовах пандемії актуальною є й допомога на лікування COVID-19.

Роботодавці у якості пільг пропонують отримати професійну освіту в Україні.

Він констатував, що більшість персоналу агропідприємств мають право на безкоштовну розвозку.

«Третина персоналу має можливіть отримати пільгу – медичне страхування. Але це пов`язано з тим, що у регіонах не завжди є можливість зробити МРТ або провести комплекс лабораторних досліджень», – уточнив Дмитро Лебедєв, додавши, що з відсутністю належної інфраструктури пов`язана відносно невелика кількість надання пільг щодо спортивних активностей.

Він також додав, що зовсім невелика кількість співробітників має право на професійне навчання за кордоном.

«Великі та середні агрохолдинги мають практично однаковий портфель пільг. При цьому частина компаній не виділяє окремі пільги для центрального офісу й пільги для польових компаній», – зауважив Дмитро Лебедєв.

Тим не менш фахівець констатує, що не у всіх компаніяї є політика прозорого надання пільг.

Нагадаємо, експерт розповіла про тренди в агрономічних службах холдингів. Також ми писали, що бонусна частина щомісячного доходу працівника у агросфері буде збільшуватися.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується