Виробник аргументував вибір сортів кавуна – AgroTimes

СТОВ «Тавріда», що в селі Виноградове Херсонської області культивує кавуни на 30 га. Вирощують урожайні, стійкі до хвороб сорт Продюсер, гібриди Топ Ган F1 і Топ Мара F1.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«В основному культивуємо кавуни сорту Продюсер – це поліпшена версія найпопулярнішого сорту американської селекції Кримсон Світ, –  розповів керівник господарства Олексій Теленик. – Він скоростиглий, урожайний, з хорошими смаковими якостями, як і його попередник, але стійкіший до грибних інфекцій, зокрема до таких найпоширеніших хвороб, як антракноз і стеблова гниль».

Кавун Топ Ган F1 – ранній гібрид голландської селекції. Рослина високопродуктивна, формує велику листкову масу й доволі потужну кореневу систему, завдяки чому легко адаптується і навіть у посушливе літо дає стабільний урожай на богарі. М’якоть плодів насиченого червоного кольору, ніжна, хрустка, солодка, дуже ароматна. Гібрид стійкий до грибних хвороб, зокрема до фузаріозного в’янення і антракнозу.

Топ Мара F1 – це середньостиглий гібрид італійської селекції, урожайний, стійкий до інфекцій та шкідників, має хрустку, червону м’якоть з відмінними смаковими якостями.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується