«ТАСбіо» планує суттєво збільшити поголів’я буйволів – AgroTimes

ТОВ «ТАСбіо» (Чернігівська область), яке утримує буйволів, планує суттєво наростити поголів’я, зважаючи на зростання попиту на продукцію з буйволиного молока.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

Водночас ферма хоче лишатися крафтовою, виробляючи не більше 500 л молока на добу.

«До кінця року ми введемо в експлуатацію нову доїльну залу, переробний цех із розрахунком на нарощення обсягу виробництва молока, установимо холодильники для зберігання продукції»,  – розповіла директорка «ТАСбіо» Алла Семерня.

Усі об’єкти, за її словами, будують із урахуванням особливостей утримання буйволиного поголів’я, оснащують сучасним обладнанням і технікою.

Набутий з 2018 року досвід, коли на фермі з’явилися перші буйволи, дозволяє уникати помилок: наприклад, за реалізації третього буйволятника раціональніше використають площу, що дозволить зекономити місце й розмістити більше тварин.

Незмінним є правило ферми не порушувати ідилію місцевої природи. Воно буде враховано і за розроблення проєкту зони для відпочинку та проведення дегустацій для туристів.

Як повідомлялося, «ТАСбіо» планує завезти буйволиць з-за кордону.

Довідка

«ТАСбіо» (Чернігівська область) утримує понад 50 буйволів, із яких 15 голів – дійне стадо, 10 – нетелі, решта – буйволиці на сухостої. Щодоби отримує близько 50 л молока, але наприкінці жовтня, після отелення більшості буйволиць, обсяги надоїв зростуть утричі. Виробляє молоко, сир, йогурт, сметану, ряжанку, у планах – кефір.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується