Компанія-виробник рослинного м’яса, яку підтримує Гейтс, готується до IPO за $7 млрд – NEWFOOD

Таке повідомлення з’явилися після того, як засновник і генеральний директор харчової технології з Кремнієвої долини Пет Браун чітко заявив про наміри публічного розміщення, назвавши IPO Impossible Foods «неминучим».

Умови нового раунду залучення інвестицій поки що невідомі.

Але якщо все складеться, Impossible Foods обійде за оцінкою капіталу свого конкурента Beyond Meat

Станом на початок листопада ринкова вартість Beyond становила близько $6,2 млрд, а остання оцінка Impossible — близько $4 млрд у 2020 році.

«У якийсь момент ми станемо публічними, — говорить Браун. — Є кілька передумов того, що це неминуче відбудеться. Ми матимемо легший доступ до капіталу для підтримки зростання. Але важливішим є те, що є мільйони немільярдерів, які дуже підтримують нашу місію, поки що не мають шансу розділити цей успіх».

На думку засновника Impossible Foods, звичайні інвестори теж хотіли б підтримати майбутнє своєї планети та нащадків. Але поки вони не можуть долучитися до місії Impossible Foods. «Мені це не подобається», — сказав він.

На даний час Impossible Foods підтримується такими великими акціонерами як Horizon Ventures мільярдера Лі Ка-Шинга, Біллом Гейтсом тощо.

«Я хочу, щоб наші акції були доступні широкому загалу. Це станеться», – підтвердив Браун, але не вказав жодних подробиць щодо дати офіційного оголошення.

Як говорять поінформовані джерела, ймовірно, це буде кінець 2021 або початок 2022 року.

До слова, раніше повідомлення про ймовірне IPO Impossible Foods з’являлися у квітні цього року. Тоді йшлося про оцінку компанії в $10 млрд або навіть більше. Це могло бути досягнуто за допомогою SPAC-угоди.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується