Фермер розповів як обирав техніку для картоплярства – AgroTimes

Вирощуючи чипсову картоплю на замовлення переробного підприємства, у СТОВ «Плато», що розміщене в Броварському районі Київської області мали змогу попрацювати на картоплезбиральній та саджальній техніці німецького виробника. Потім купили подібну для себе.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Певний час ми вирощували чипсову картоплю на замовлення компанії «Монделіс Україна» (ТОВ «Чіпси люкс»), – розповів Олег Плакся, один з братів-керівників господарства. – Вони навчили нас технологіям, першими завезли різноманітну техніку для вирощування картоплі. Це стало найкращою рекламою для Grimme, адже фермери могли подивитися, як працюють машини в полі й згодом купували такі собі в господарства».

Посадковий комплекс купили також від Grimme. Він дозволяє за один прохід додатково вносити і добрива, і засоби захисту від колорадських жуків. Місцеві механізатори також встановили аплікатор для внесення під час посадки ґрунтового інсектициду Регент.

«Зараз хочемо до посадкового комплексу додати підгортачі, які йтимуть безпосередньо за саджалкою і нагортатимуть гребені. Після цього буде достатньо внести ґрунтовий гербіцид і не виходити в поле до перших обробок ЗЗР», –  поділився планами Олег Плакся.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується