Компост Фази II чи Фази III: який вибрати, щоб отримати більше – Agravery

Вирощування грибів, зокрема, шампіньйонів, з кожним роком зростає, а відповідно зростає попит на якісний компост. Agravery.com дізнавався чим Фаза II відрізняється від Фази III, які їх основні переваги та недоліки.

Дні Українського Грибівництва, які пройшли у Києві, об’єднали під одним дахом, виробників грибів, компосту, покривного ґрунту, техніки, добавок, ЗЗР, переробників тощо. Найбільш жваве обговорення проходило навколо компосту, адже від нього залежить майбутній урожай. Грибникам важливо було почути думку експертів, чи варто платити більше за компост Фази III чи працювати за звичними схемами. Крім того, серед гостей були представники з-за кордону, які готові були ділитися своїм досвідом.

Середня врожайність

фото: compost1.ru

Потрібно розуміти, що Фази II компоста – це компост, готовий до обростання міцелієм шампіньону, і це обростання відбувається на грибній фермі – в тих же теплицях, де будуть потім збирати врожай. Фази III– це компост, всю масу якого вже покрив грибний міцелій. У цьому випадку обростання міцелієм відбувається на компостному виробництві, а ферма має змогу скоротити цикл вирощування та отримати додаткові врожаї.

За оцінками Інформаційної Грибної Агенції УМДІС на український ринок завезли 203 тис. т компосту для вирощування шампіньйонів, а у 2021 році планується, що ця цифра сягне позначки 236 тис. т. За 4 роки на внутрішньому ринку компосту побільшало на 16%. Крім того, на збільшення виробництва грибів впливає ще два фактори.

«По-перше, суттєво виросла доля компосту Фази III у структурі виробництва. Якщо у 2017 році його було лише 7% від загальної кількості, то у 2020 році – 23%. За нашими підрахунками у 2021 році доля Фази III складе 37%, а у 2022 році – не менше 43%.

Не дивлячись на те, що урожаї, які отримають на Фазі III компосту в Україні не рекордні, вони перевищують врожаї на Фазі II. Є ще одна перевага цього компосту, адже на Фазі III значно менше трапляються масові хвороби, що також впливає на зростання врожаю. Крім того, збільшенню урожайності грибів сприяє покращення якості компосту, також, вітчизняні грибники стають більш досвідченими. Сьогодні середня урожайність становить від 25-27 кг з 1 кв.м. Хоча є ферми, які збирають і 30-44 кг.

Середня врожайність на Фазі II у 2018 році, після опутування більш ніж 100 грибних ферм, виявилась на рівні 22 кг з 1 кв.м. Але з часом, я бачу як починає зростати врожайність. Це пов’язано з тим, що на ринку з’явився більш професійний компост Фази II. Зараз врожайність уже становить 24 кг і вона зростає», – говорить Максим Єнченко, директор Інформаційної Грибної Агенції УМДІС.

Читайте ткож: Суперфуд: локальні та глобальні можливості для українського виробника

Міжнародний досвід

фото: umdis.org

Найбільший постачальник високоякісного компосту для виробників грибів у Центральній та Східній Європі та Росії Agaris має два підприємства в Україні: у західній та у центральній частині країни.

«Український грибний ринок один з найбільших у Європі, але на відміну від польського він дуже закритий, орієнтований тільки на внутрішні потреби. Зазначу, що цей ринок досить самодостатній, хоча є ще моменти, які потребують покращення.

Якщо говорити про переваги переходу з Фази II на III то їх чимало. По-перше урожайність грибів на компості Фази III вища з 1 кв.м. Другий момент ще більш важливіший: у вас може бути замість 6 циклів 8. Третій момент, гриби отримані на Фазі III мають більш високу якість, а відповідно їх легше продати», – говорить Рафал Навроцкі, Президент компостного двору Agaris, Польща.

Продавці компосту зазначають, що виробники грибів поступово переходять на Фазу III компосту, але є ті клієнти, які купують Фазу II. Перехід на Фазу III збільшує врожайність і якість грибів, але і вимагає більших інвестицій.

«Перш ніж переходити на виробництво грибів на компості Фазі III фермер повинен розуміти чи є у нього додаткові технічні інвестиції, додаткові знання, наприклад, чи зможу контролювати формування плодових тіл тощо. Важливо розуміти також на якого споживача їм орієнтуватися, яка конкуренція на ринку», – додає Рафал Навроцкі.

Читайте також: Український гриб: реалії внутрішнього ринку та експортні можливості

Поради експертів

фото: fertilizerdaily.ru

Взагалі, чим відрізняється компост Фази III від Фазі II, адже в обох випадках є пророслі міцелії також міцелії, тільки в першому варіанті компост був куплений, а в іншому проріс на фермі.

«Фаза III виробляється у тунелях у які закладають близько 200 т компосту Фази II. У цих тунелях компости, засіяні міцелієм, при контрольованих температурі та вологості знаходяться 18 днів. Тому у нас є один великий організм.

Чи є різниця між компостом Фази II та Фази III, якщо міцелій добре проростає у двох варіантах? Так, є! Компост Фази III є більш активним та агресивним. Хоча цей продукт є більш дорогим, але у нього більш коротший цикл, навіть він може складати 4-4,5 тижні. Хоча, якщо порахувати одноразово урожай грибів отриманих з 1 камери на Фазі II та Фазі III, то можливо у першому варіанті його буде і більше. Але якщо врахувати скорочення циклів, то ситуація кардинально змінюється. За умови, якщо у вас врожайність така ж сама при Фазі II і Фазі III то потрібно задуматися, що не так в господарстві», – каже Ян Скіпор-Рибацки, консультант Agaris.

Щодо компосту існує багато міфів, але вчені вважають, що на врожайність грибів впливає 3 речі – це компост, компост і компост. Адже основне завдання виростити на ньому гриби, які або переробляються, або продаються у свіжому вигляді. Компост, який виробляється безпосередньо на господарстві повинен бути правильно приготованим, на хорошому обладнанні. У той же час, врожайність грибів на придбаному компості від виробника буде прогнозовано високою, за умови, якщо з ним працює кваліфікований технолог.

«Якщо говорити про компост, то Фаза III нічим не краща за Фазу II. Це бізнес і тільки бізнес. Якщо вам вдається заробити трохи більше на Фазі II, потрібно продовжувати працювати з нею, а якщо на Фазі III – значить саме з нею. Вирощують гриби ще на Фазі I та на Фазі IV. Потрібно брати калькулятор і рахувати, що вигідно саме для конкретного господарства.

Сьогодні в Україні досить хороший показники та якість на Фазі II, як і на Фазі III. Скажу навіть більше, я знаю у Польщі господарство, яке вирощує гриби на Фазі I, яка проходить пастеризацію у камерах вирощування і вони на ній заробляють», – зазначає Роман Столпер, консультант Amycel SARL.

Читайте також: Українське свинарство: як не збанкрутувати і вийти на експорт

Багатьом господарствам довелося братися за калькулятор, щоб зрозуміти для себе на якій фазі вирощувати шампіньйони з врахуванням затрат на придбання Фази II покривного ґрунту, мінімальну зарплату робітникам, паливо, електроенергію, газ та тару. За останні три роки ці затрати значно зросли, зокрема, тільки газ на 200%, електроенергію – 133%, тару – вдвічі тощо. Тоді як ціна на гриби досить нестабільна і протягом двох тижнів може кардинально змінюватися.

«З кінця вересня 2018 року компанія Agaris презентувала на ринку компост Фази III і сьогодні ми можемо порівняти собівартість гриба на Фазі II і Фазі III. Враховуючи вартість комплектуючих та витрати по інших позиціях розрахунки показали, що собівартість 1 кг без НДС шампіньйона вирощеного на Фазі II – 32,88, а на Фазі III – 32,13. Тому у першому варіанті – це прямий збиток, а у другому – виходимо в «нуль».

Також, потрібно розуміти, що на врожайність впливає якість компосту, на Фазі III це більш відчутно, ніж на Фазі II», – ділиться досвідом Артем Коваленко, директор ТОВ «ВКЗ».

Експерти зазначають, що поява на ринку Фази III стимулювала розвиток грибного бізнесу, оскільки на цьому компості врожайність вища. Як уже говорилось вище, кожному господарству необхідно прораховувати на якому компості Фази III чи Фази II їм вигідно працювати.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується