Велетенська картопля претендує на Книгу рекордів Гіннеса – AgroTimes

Подружжя новозеландських фермерів Колін і Донна Крейг-Брауни під час прополювання наштовхнулися на картоплину вагою 7,8 кг, що претендує на внесення до Книги рекордів Гіннеса.

Про це повідомляє Daily Mail.

«Ми не могли в це повірити, – розповіла Донна. – Вона була просто величезною. І не зовсім симпатичною. Картоплина була потворна, наче мутант».

За кілька тижнів, що минули з моменту знахідки 30 серпня, картопля цієї пари стала чимось на кшталт знаменитості на їхній маленькій фермі поблизу Гамільтона. Вони назвали картоплю Дагом на честь того, як вона була розкопана, і Колін навіть побудував невеликий візок, щоб буксирувати гігантський овоч.

Після цього подружжя зважило свою знахідку в місцевому фермерському магазині. Вага Дага виявилася 7,8 кг. В даний час до Книги рекордів Гіннеса занесена найважча картопля – монстр 2011 року з Великобританії, який важила трохи менше 5 кг. Пара каже, що вони подали заявку, щоб Дага визнали рекордсменом, і чекають на відповідь.

Але за Дагом виявилося нелегко доглядати. Коли пара викопала картоплину, вона почала висихати і втрачати вагу. З його ран почала рости пліснява.

Тому Колін, як міг, почистив Дага і поклав картоплю в морозилку, де вона поки що й лежить в очікуванні експертів книги рекордів Гіннеса.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується