Аграріям видано понад 7500 аграрних розписок на суму майже $1,8 млрд – АГРОПОЛІТ

В Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулась зустріч Міністра Романа Лещенка з представниками проекту IFС «Розвиток доступу агросектору України до ринків капіталу». Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Зазначається, що проект впроваджується за підтримки Швейцарської Конфедерації. Під час зустрічі Леон Емес, менеджер з ринків капіталу та дистрибуції в ARIA DMCC, представив проект «Розвиток доступу агросектору України до ринків капіталу».

Як зазначають автори проекту, дрібні сільгоспвиробники зможуть отримати кращий доступ до фінансування завдяки новій ініціативі, спрямованій на стимулювання розвитку ринків капіталу в Україні.

Аграрні розписки, запроваджені IFC у 2015 році, дають українським сільгоспвиробникам можливість використовувати майбутній врожай як заставу. На сьогодні за їх допомогою фермерам видано понад 7500 аграрних розписок на суму майже $1,8 млрд.

 

Спираючись на успіх проекту «Аграрні розписки в Україні», що виконувався в партнерстві з SECO, новий проект IFC допоможе створити сприятливе середовище та інфраструктуру, надати інструменти та знання основним учасникам ринку, залучати інвесторів з міжнародних ринків», — йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, названо топ-5 регіонів-лідерів за кількістю оформлених аграрних розписок.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується