Зернові продовжують дорожчати — огляд за 3 листопада від Zernotorg.ua – КУРКУЛЬ

 

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

 

В українських портах продовжується висхідна тенденція цін на зернові. Зокрема, знову подорожчали пшениця, ячмінь та кукурудза. Найбільше зросла в ціні пшениця 2 класу, вартість якої за день підвищилась в порту Миколаєва на 46 грн/т до 8 692 грн/т, а в портах Одеської обл. на 42 грн/т до 8 730 грн/т.

Експерти розповіли, що підвищений попит вплинув на здорожчання пшениці в Україні.

А от серед олійних культур навпаки низхідна тенденція. Вартість сої продовжує знижуватись. Ціна соняшнику в портах Одещини знизилась на 175 грн/т до 18 100 грн/т. Причиною здешевлення олійних стали зниження ціни рослинної олії на світовому ринку та завершення жнив.

Нагадаємо, в Україні тривають жнива пізніх зернових та олійних культур. Наразі обмолочено 12,9 млн га та намолочено 60,7 млн т зерна за врожайності 4,72 т/га. Разом з тим в США залишилось зібрати чверть врожаю кукурудзи.

 

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується