Чотири області завершили сівбу озимих – АГРОПОЛІТ

Станом на 25 жовтня 2021 року в Україні озимих зернових культур посіяно 6,5 млн га, або 83% до прогнозу. Лідерами за темпами сівби озимих зернових культур є аграрії Сумщини, Полтавщини, Волині та Тернопільщини, які завершили сівбу озимого клину. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Зазначається, що пшениці посіяно 5,7 млн га, або 85% до прогнозу. Також сівбу озимої пшениці завершили сільгосптоваровиробники Житомирщини.

«Ячменю посіяно 983 тис. га, або 67% до прогнозу, а крім вище вказаних аграрії сільськогосподарські товаровиробники Закарпаття, Київщини та Львівщини. Жита посіяно 150 тис.га, або 93% до прогнозу. Крім вище вказаних його сівбу вже завершили у Вінницькій, Житомирській, Миколаївській, та Херсонській областях. Близькі до завершення Київщини, Рівненщини, Чернігівщини та ряду інших областей»,  –  заначили у відомстві.

Також в Мінагро додали, що крім того в Україні посіяно 1 млн т га озимого ріпаку, що становить 98% до прогнозу. Повністю завершили сівбу ріпаку аграрії 19 областей, а Дніпропетровщини та Харківщини прогнозні показники перевиконали.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що вартість добрив на осінні польові роботи може зрости на 40%.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується