Ефективність нових шин Alliance продемонстрували в роботі – AgroTimes

Компанія Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) розробила шини Alliance A389 VF-IMP, що запобігають ущільненню ґрунту й забезпечують ефективну роботу.

Про це AgroTimes повідомляють у прес-службі компанії.

Зазначають, що шина Alliance A389 VF-IMP має спеціальний малюнок протектора для надзвичайно надійного зчеплення, відмінної флотації та ефективного самоочищення, а також на 25% збільшений відбиток для значно меншого ущільнення ґрунту.

Крім того, ця шина має дуже міцний каркас, що дозволяє витримувати навантаження зі зниженим на 30% тиском накачування, що може зменшуватися до 0,8 бар на полі. Сталеві корди знижують опір коченню та мінімізують час простою, а спеціальні суміші, що входять до складу шини, поліпшують загальні робочі характеристики та знижують зношення. Неспрямований малюнок протектора з унікальними центральними блоками S-подібної форми забезпечує оптимальне зчеплення з усіма типами ґрунту, ефективне кермування в обох напрямках і легке прикріплювання.

Практичні демонстрації на території Hof ten Bosch показали, що флотаційна розробка й технологія VF від Alliance разом створюють вражаючу комбінацію, що доповнюється системою контролю тиску повітря, яка дозволяє адаптувати тиск накачування для польових робіт і перевезень на дорогах.

Раніше повідомлялося, Alliance представила нову шину для кругових зрошувальних систем.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується