Синоптики прогнозують температурні гойдалки – КУРКУЛЬ

Упродовж тижня в Україні пануватиме похмура погода з проясненням. Опади передбачаються майже на всій території країни 19, 23 та 24 жовтня. Повідомляє сервіс агропогоди Метео Фарм.

В окремих районах західних областей дощитиме також протягом 22 жовтня. Вітер переважатиме південного, північно-західного напрямків  2-6 м/с.

В північних, західних та центральних областях нічна температура досягне позначки 2…+6°C, в південних та східних областях 0…+8°C. Мінусові температури будуть тільки вночі. Денна температура в північних та центральних областях коливатиметься від +6 до +12°C, на решті території знаходитиметься на відмітці +7…+14°C.

Починаючи з 20-го жовтня на Заході прогнозують потепління, яке триватиме 2 дні, максимально температури піднімуться до +16…+20°C. Починаючи з 21 по 23 жовтня очікуємо потепління в центральних, північних, східних областях, тут повітря прогріється до +15…+17°C, на Півдні до +18…+20°C.

«Згодом знову на територію України зайдуть холодні повітряні маси, температура опуститься на 4…6°C. Мінімальні температури ґрунту знаходитимуться в межах -1 до +9°C», — розповіли синоптики.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується