Рекордну кількість квітів планують висадити у Харкові – SEEDS

70 тисяч квіток висадили у “Фельдман Екопарку” у Харкові. Так у місті святкували традиційний Бал хризантем. Квітковий фестиваль цього року святкують вже вдесяте. Наступний Бал хризантем має стати ще масштабнішим, оскільки організатори планують встановити рекорд і одночасно висадити 100 тис. квіток, повідомляє SEEDS.

Квітковий бал – це не просто клумби, це цілі мистецькі об’єкти. Живими квітами у “Фельдман Екопарку” прикрасили фігури птахів та тварин, адже саме мешканцям парку присвячений цьогорічний Бал хризантем. Більш ніж тисячу квіток використовували для створення кожної інсталяції: тут є і рожеві єдинороги, і гігантські квіткові комахи сонечка, черепахи, равлики та інші “хризантемові об’єкти”.

“Для створення інсталяцій ми частково використали місцеві сорти хризантем. Також висаджували голландські квіти. Усього – близько сорока сортів (35 місцевих, а решта – голландські)”, – розповідає головний фахівець з озеленення екопарку Микола Дворецький.

“Бал хризантем традиційно присвячений Дню вчителя і проходить у першу неділю жовтня. Це дні, коли ми згадуємо своїх перших вчителів та дякуємо їм. Також Бал хризантем – це символ осені, так само, як тюльпани є символом весни – зазначив засновник “Фельдман Екопарк” Олександр Фельдман.

На відкриття фестивалю квітів до Харкова приїхали туристи з різних регіонів. Бал хризантем у парку триватиме протягом місяця – аж до листопада. Тому всі охочі ще можуть встигнути погуляти та сфотографуватися біля квіткових інсталяцій.

 

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується