На саміті Україна-ЄС говоритимуть про експорт лісу з України, — Стефанішина

На саміті Україна-Євросоюз 12 жовтня сторони обговорюватимуть питання експорту лісу-кругляку з України. Про це заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина на конференції «Торгові війни: мистецтво захисту», передає Укрінформ.

«Я впевнена, що цього року на саміті Україна-ЄС цьому питанню буде приділена увага, і ми хочемо, щоби Європейський Союз і зі свого боку забезпечив контроль імпорту в Європу відповідної продукції», — зазначила вона.

Стефанішина також висловила переконання, що в ЄС мають з розумінням підійти до важливості екологічної складової в лісовій політиці України.

Коментуючи ухвалену кілька років тому заборону на експорт необробленої деревини, урядовець зауважила, що таких захід був необхідний через неефективність політики України в цій сфері раніше.

 

У нас не було іншого механізму захистити наші ліси, аніж ввести заборону на експорт. Ця позиція була почута Європейським Союзом і одним з елементів виконання арбітражного рішення є якраз створення механізму дієвого ринку в цій сфері, не лише часткове обмеження експорту», — акцентувала віцепрем’єр.

 

Нагадаємо, Україна може відновини експорт деревини цього року.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується