Лідер інноваційної етноботаніки створив їстівний порошок із коноплі, що не впливає на психіку – NEWFOOD

«Значні дослідження чітко показують, що КБР може допомогти зменшити біль, тривогу та запалення. Крім того, він є високопереносимим, не викликає ейфорії та має низький рівень побічних ефектів», — пояснює Жан-Поль Лім, доктор медичних наук, медичний директор PerceiveMD, дочірньої компанії Adastra.

Adastra розробила процес екстракції кріо-етанолу, завдяки якому вдалося створити чистий 99% ізолят КБР, що не містить тетрагідроканабідіолу (ТГК).

Відсутність ТГК усуває психоактивні ефекти. Це означає, що люди, які мають певні проблеми з психічним здоровям, включаючи депресію та тривожність, можуть застосовувати ізолят КБР у лікувальних цілях.

Продукт доступний у вигляді кристалічного порошку

Склад ізоляту КБР дозволяє розробляти та комерціалізувати оздоровчі, медичні та косметичні продукти, включаючи настоянки, масла, вейпи та капсули.

Наразі компанія розробляє ряд медичних та орієнтованих на споживача продуктів і до кінця планує отримати ліцензію на продаж медичних препаратів.

Після отримання ліцензії, Adastra вийде на ринок через центри пацієнтів дочірньої компанії PerceiveMD та канадські клініки.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується