Конструктори для шеф-кухарів: стартап доставляє до дверей прості набори для випічки складних десертів – NEWFOOD

Just Bake пропонує набори для випічки простих та якісних кондитерських виробів, які доставляє прямо до дверей. Всі інгредієнти виміряні у необхідній кількості та супроводжуються інструкціями по приготуванню.

“Ми ділимося власними оригінальними рецептами, які відшліфовували місяцями”, — йдеться у повідомленні компанії.

Ліз, засновниця Just Bake, дуже любить десерти. Не менше задоволення вона отримувала від їх приготування. Однак говорить, що вивчити рецепти з різними інгредієнтами завжди було складним завданням. Тим паче, що у супермаркеті неможливо купити рівно необхідну кількість інгредієнтів —завжди доводилося переплачувати за зайве. Інколи — вп’ятеро. 

“Так я надихнулася створити Just Bake — готові набори для випічки з усіма інгредієнтами та інструментами. Всі ці смачні десерти створюються за 6 простих кроків!” — ділиться вона.

Такий підхід дуже економить час та дозволяє зосередитися виключно на насолоді від приготування випічки.

Набори існують у кількох варіантах: печиво з крихтами, класичний шоколадний торт, дуже ванільний торт, французькі ванільні макаруни, шоколадний фондан та пудинг.

Кошти від кампанії на Kickstarter спрямують на розвиток веб-сайту Just Bake, забезпечення вищої якості та розробку більш стійкої упаковки. Також вони дадуть змогу експериментувати з іншими рецептами, щоб пришвидшити випуск нових наборів для випічки.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується