Держгеокадастр відкриває відомості про спеціальні дозволи на користування надрами

За результатами інформаційного співробітництва між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру і  Державною службою геології та надр України, в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру впроваджено новий функціонал щодо надання відомостей про спеціальні дозволи на користування надрами. Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Відтепер витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку доповнено інформацією, яка містить відомості про спеціальні дозволи на користування надрами (у разі їх наявності).

Зазначена інформація буде відображатися у відомостях Державного земельного кадастру відповідно до Закону України від 28.04. 2021 №1423 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», яким, зокрема, передбачено:

    • зняття штучних обмежень господарської діяльності для спрощення доступу до земельних ресурсів населення та бізнесу, скасування зайвих дозволів та дублювання процедур перевірки документації із землеустрою;

 

    • запровадження незалежного контролю документації із землеустрою через громадську експертизу або рецензування;

 

    • надання відомостей документації із землеустрою статусу публічних, відкритих та загальнодоступних даних;

 

    • інтеграція та уніфікація землевпорядної, топографо-геодезичної та картографічної діяльності.

 

Нагадаємо, уряд сьогодні затвердить вимоги до проведення електронних земельних аукціонів.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується