Біодобриво з мулу стічних вод вироблятимуть луцькі комунальники — SuperAgronom.com

КП «Луцькводоканал» розробило технологію й отримало необхідні дозвільні документи на здійснення процесу виробництва, фасування та реалізації органічного добрива із біомулу для потреб сільського господарства.

Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради. Як зазначено у повідомленні, переробка мулу на добриво і його збут сільгосппідприємствам — європейська практика, яка тепер реалізовуватиметься і в Україні. Це допоможе вирішити проблему із переробкою мулу, що залишається на очисних спорудах підприємства після проходження всіх етапів очищення. Експертизами доведено безпеку та ефективність добрива, яке отримало назву «LWC».

 

Регенеративне землеробство — відповідь на зміни клімату

 

Читати

Випробування продукту, яке провели фахівці ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», показало біологічну доцільність застосування «LWC» для вирощування сільськогосподарських культур. Зокрема, було отримано приріст  на 15-98% та підвищення якості врожаю.

Крім того, застосування такого органічного добрива забезпечує збереження гумусу й позитивно впливає на агрохімічні властивості ґрунту.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується