Yokohama OHT розробила унікальну технологію для захисту ґрунту від ущільнень – AgroTimes

Компанія Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) пропонує захист ґрунту за допомогою технології Very High Flexion (VF), що втілили у шині Alliance 389 VF для причепів.

Про це AgroTimes повідомляють у прес-службі компанії.

«Інженери YOHT постійно працюють над поліпшенням характеристик радіальних тракторних шин, зокрема, створених за технологіями Improved Flexion (IF) і Very High Flexion (VF), а також удосконалюють радіальні флотаційні шини для причепів і вперше у світі пропонують комбінацію флотаційної розробки з технологією VF у шині Alliance 389 VF для причепів, підвищуючи захист ґрунту й ефективність роботи до безпрецедентного рівня. Приклади застосування цих технологій у польових умовах були представлені під час практичних демонстрацій на заході ILVO/Inagro, що відбувся 15 вересня на території Bayer ForwardFarm Hof ten Bosch у Гульденберзі (Бельгія). Шини Alliance 389 VF-IMP, установлені на причепі й поєднані із системою контролю тиску повітря, зробили захист ґрунту видимим і вимірюваним», –  зазначає виробник.

Також у компанії зауважують, що тракторні шини за технологією VF, які останніми роками розроблювалися та впроваджувалися під брендом Alliance від YOHT, утрачають високу ефективність, якщо за тракторами пересуваються причепи зі стандартними шинами, що мають тиск накачування від 2 до 4 бар на полі. Якщо ж причепи також оснащено шинами VF із тиском накачування до 0,8 бар на полі, це значно зменшує вплив на ґрунт. Крім того, додатковий позитивний ефект забезпечується завдяки збільшенню відбитків шин. Вага й навантаження причепа розподіляються на контактну площу, яка приблизно на 25% більша, ніж у стандартних шин.

Нагадаємо, Alliance представила нову шину для кругових зрошувальних систем.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується