Lactalis придбав «Бель Шостка Україна» й інші активи Bel Group – AgroTimes

Bel Group завершила продаж компанії Lactalis Group активів, що включають Royal Bel Leerdammer NL, Bel Italia, Bel Deutschland, бренд Leerdammer та всі суміжні права, а також «Бель Шостка Україна».

Про це повідомили у Bel Group.

Усі вони були передані компанії Lacotalis дочірньою компанією Bel, що повністю належить компанії Sicopa, в обмін на 23,16% акцій Bel, що належать Lactalis.

Зазначається, що всі попередні умови угоди були виконані, включаючи безумовне схвалення Європейської Комісії щодо злиття.

Після злиття близько тисячі співробітників із Нідерландів, Німеччини, Італії й України приєднаються до колективу Lactalis Group.

«Я в захваті від успіху цієї транзакції, – зазначив голова і генеральний директор Bel Group Антуан Фієв. – Насамперед це відкриває нові двері як для брендів «Шостка», так і для Leerdammer. <…> Тепер ми можемо докласти всіх своїх зусиль на розгортання стратегії з добре збалансованою пропозицією молочних, фруктових і рослинних продуктів відповідно до нашої корпоративної місії, щоб відстоювати здорову та відповідальну їжу для всіх».

За словами голова Lactalis Group Еммануеля Бесньє, із придбанням Leerdammer і «Шостка» вони доповнили свою пропозицію низкою брендів, які споживачі знають і люблять.

«Ми хочемо перетворити європейський бренд Leerdammer на глобальний, скориставшись нашим світовим охопленням», – додав він.

Як повідомлялося, в Україні будується перший кооперативний молокозавод.

Довідка

Lactalis Group – один із провідних виробників молочної продукції у світі. Виробляє сири, питне молоко, йогурт, вершкове масло, вершки, молочні інгредієнти та харчові добавки. Серед брендів – Président, Galbani, Lactel та інші.

«Бель Шостка Украина» виробляє сири під брендами «Шостка», «Весела Корівка», Kiri, Babybel, Leerdammer.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується