Держаудит виявив в Аграрному фонді втрату активів на 2,17 млрд грн – AgroNews

Державна аудиторська служба під час ревізії АТ «Аграрний фонд» виявила фінансових порушень та втрату активів на загальну суму 2,17 млрд грн, йдеться у звіті аудиторів про перевірку діяльності Агрофонду за період 2018-2019 роки. Про це повідомляє epravda, пише   agronews.ua.

Зокрема тих порушень, що призвели до втрат активів, зафіксовано на суму на 2,15 млрд грн.

«Ревізією операцій на реєстраційних рахунках в установах банків встановлено, що АТ «Аграрний фонд» втрачено активів на загальну суму майже 2 146,0 млн грн, що були розміщені у 2014 році на депозитних рахунках у ПАТ «Брокбізнесбанк», який наразі ліквідовано», — йдеться у звіті.

Також Агрофонд поніс 5,1 млн грн втрат під час зберігання цукру-піску, який був доказом у кримінальному провадженні.

Крім цього Аграрний фонд «пробачив» борг приватній фірмі АТ «Аграрний фонд» на суму 1,9 млн грн, оскільки не проводив претензійно-позовної роботи про стягнення вказаної суми.

Аудитори також акцентують увагу на зайвих витратах товариства під час оплати праці працівників на 342 тис грн. Посади цих працівників у звіті не уточнюються.

2020 рік товариства завершило із чистим збитком на суму 197 млн грн.

Акціонерне товариство «Аграрний Фонд» засноване у 2003 році Кабінетом Міністрів України і позиціонує себе на ринку як гарант продовольчої безпеки України. Входить до сфери управління Міністерства економіки.

Основне завдання товариства — формування запасів зерна, підтримка вітчизняних сільгоспвиробників та вплив на ситуацію на аграрному ринку. Спеціалізується на оптовій торгівлі зерном та виробами борошномельно-круп’яної промисловості.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується