BASF виводить на ринок перший гібрид соняшника традиційної системи вирощування – Україна новини – 24 AGRO

Департамент BASF Agricultural Solutions презентує українським аграріям новий гібрид соняшника ІНСАН 100. Це – п’ятий гібрид в портфоліо компанії, але перший для класичної системи вирощування.

Наша компанія вже три роки співпрацює з провідними експертами у галузі селекції, біології та реєстрації, аби вивести на ринок України кращі рішення для вирощування соняшнику. У найближчому майбутньому під загальним брендом InSun™ плануємо вихід ще низки гібридів. “Ми довіряємо InSun™” – саме так звучить слоган бренду. Віримо, що українські аграрії довірятимуть нашій продукції також, – розповів Матіас Хорш, директор з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Гібрид ІНСАН 100 має високу та стабільну врожайність, адаптований для вирощування в засушливих умовах. Поєднує в собі комплекс цінних ознак: ранню стиглість, швидкий початковий розвиток та олійність. Добре придатний для екстенсивної та середньоінтенсивної технології вирощування.

Соняшник – одна з найприбутковіших культур для більшості господарств за останні 20 років. І це, значною мірою, завдяки виведенню гібридів – їхнє вирощування дозволяє знизити вплив кліматичних факторів, уражень хворобами та пошкоджень шкідниками без додаткових витрат і втрат. Гібриди BASF не є винятком. Вони – результат тривалої роботи досвідчених селекціонерів і передових агротехнологій. Ми впевнені в покращеному генетичному потенціалі продукції, яку ми пропонуємо аграріям, – наголосив Тарас Костина, керівник напрямку маркетингу насіння департаменту BASF Agricultural Solutions.

Основною характеристикою ІНСАН 100 є поєднання ранньостиглості та стійкості до вовчка раси A-G та несправжньої борошнистої роси завдяки наявності генів PL6 та PL9. Крім цього, дослідження показали толерантність до вертицильозу, фомопсису та іржі. Усе це дозволяє ІНСАН 100 демонструвати високу врожайність по всій Україні: від 3,4 тонни на гектар у Південному та Східному регіонах до 3,7 тонни на гектар у Центральному.


Джерело https://agro.24tv.ua

Відповісти

Ваш email не публікується