На Одещині вирощують капусту у міжрядді сливових дерев — SuperAgronom.com

В Одеській області агровиробник продемонстрував успішний приклад ефективного використання земельних ресурсів, виростивши капусту у міжрядді сливових дерев.

Про це пише uhbdp.org.

Іван Комаров, член селянського агрогосподарства «Троїцьке» на Одещині вирощує капусту в міжрядді сливових садів. Таке несподіване сусідство ніяк не заважає деревам, і не відбивається на врожайності капусти. Крапельне зрошення, що використовується для поливу дерев, одночасно є джерелом вологи і для капусти.

Незважаючи на те, що Іван Комаров є членом садівничого об’єднання, основним його бізнесом є переробка овочів. У Івана є невеликий цех, в якому кваситься капуста і виготовляються соління з огірків, помідорів і часнику. Всі необхідні овочі для виробництва, крім капусти, Іван закуповує у місцевих овочівників. А ось капусту для квашення він вирощує самостійно.

Квашена капуста та соління реалізуються оптовим закупникам з ринку «Привоз», а також поставляються в мережеві магазини і на підприємства HoReCa в м. Одеса.

Зазначається, що СФГ «Троїцьке» (с. Троїцьке Одеського району Одеської області) об’єднує 28 садівників, які вирощують фруктові дерева — черешню, абрикос, сливу, персик, нектарин, а також яблуко та грушу. Загальна площа садів об’єднання становить близько 25 га. Садівництво, особливо вирощування кісточкових культур, історично розвинене в околицях с. Троїцьке. Цьому сприяють унікальні природно-кліматичні умови місцевості.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується