На форумі «Молочна ферма» Іон Морару розповість, як витрачати на ветпрепарати на 40% менше – AgroTimes

Як оптимізувати керування основними процесами в молочному скотарстві – одна з актуальних проблем, яку обговорюватимуть на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Ефективне виробництво» 21 жовтня.

Спікером із цього питання буде Іон Морару, співзасновник і керівник проєктів компанії American Dairy Technology (ADT).

Він наголошує, що керування здоров’ям корів дозволяє знизити витрати на ветпрепарати на 20-40% навіть на ефективному господарстві та підвищити продуктивність стада.

«Наприклад, на одній фермі вперше за кілька років не вибракували жодної тварини, – розповів AgroTimes Іон Морару. – Це стало можливим після того, щойно ми прибрали возик із ветпрепаратами для новотелів: тварини почали нормально їсти, а надої зросли».

За словами експерта, на різних фермах завдяки керуванню здоров’ям корів за три місяці вдавалося збільшувати надої молока з 22 л до 35л, із 29 до 33 л.

«Тобто йдеться не про 1-2 л, а про вихід на генетичну продуктивність поголів’я», – підкреслив Іон Морару.

Завдяки правильному менеджменту здоров’ям корів уже через місяць поліпшується ситуація з вибраковуванням корів. За рік реально максимально розкрити генетичний потенціал поголів’я на фермі без втрати здоров’я, стверджує Іон Морару.

Як досягти таких результатів, він розповість на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Ефективне виробництво», який відбудеться у Києві.

Детальніше про захід можна дізнатися тут.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується