З’явився безкоштовний онлайн-курс про ринок землі – SEEDS

Ринок землі в Україні запустили лише три місяці тому. До та після старту реформи навколо питання купівлі-продажу ділянок виникало багато дискусій. Відповіді на питання, що потрібно знати для придбання землі, які документи та ресурси знадобляться, дає курс «РИНОК ЗЕМЛІ ТА МАЛИЙ БІЗНЕС», який цього тижня запустили на платформі АГРОВІКІ, повідомляє SEEDS.

Курс, який створено за участі експертів з земельного права та аграрної галузі, містить 6 модулів. Перший модуль (відео та інші матеріали) вже опубліковано. Навчатися можна у будь-який зручний час. нові модулі будуть публікуватися на платформі АГРОВІКІ щотижня.

“Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP створив земельну відеоабетку: 6 тематичних блоків, 42 відео, 5 досвідчених спікерів з простою розповіддю про складне. Хто має право купити землю та обмеження, що діють. Переважне право. Як його використати для придбання орендованої земельної ділянки. Як підготуватись до укладення угоди купівлі-продажу земельної ділянки. Зміна цільового призначення землі приватної власності. Етапи заміни. Мораторій. А ще: Емфітевзис, Суперфіцій, Сервітут та багато іншого. Цей курс для аграріїв та юристів, землевпорядників та держслужбовців, для усіх, хто хоче орієнтуватися в земельних питаннях”, – зазначають в UHBDP.

Зареєструватися на курс можна за посиланням: https://uhbdp.org/course/rinok-zemli-ta-maliy-biznes

Нагадаємо, АГРОВІКІ – це платформа аграрних знань. На сайті є інформація про нішеві культури, ринок землі, трав’яний бізнес, овочівництво, бджільництво, маркетинг, збут та ін.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується