Ощадбанк кредитуватиме аграріїв на купівлю дронів — АГРОПОЛІТ

Ощадбанк спільно з імпортером квадрокоптерів DJI Agriculture розпочинають в Україні програму кредитування сільськогосподарських виробників на придбання агродронів. Про це повідомляє пресслужба банку.

«Партнером Ощадбанку стала компанія QUADRO.ua – офіційний представник та імпортер агрокоптерів DJI Agriculture в Україні. В рамках партнерської програми сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства можуть скористатись пільговими умовами кредитування на придбання агродронів», – йдеться в повідомленні.

У повідомленні ідеться, що сільськогосподарські безпілотні літаючі апарати (БПЛА) від DJI забезпечують точне розпилення засобів захисту рослин з повітря, обробку фруктових садів, що сприяє підвищенню прибутковості.

Ощадбанк пропонує такі умови кредитування: максимальна сума кредитування – 50 млн грн, строк кредитування – від 1 до 5 років, перший внесок – від 20%, мінімальна відсоткова ставка – 0,1%.

Повідомляється, що загальна кількість партнерів Ощаду – виробників та дилерів сільськогосподарської техніки, спеціалізованого обладнання, транспортних засобів, добрив, насіння та засобів захисту рослин перевищила 250.

Нагадаємо, що за акваторією порту «Ольвія» стежитимуть за допомогою дрону.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується