У банків є достатня ліквідність на кредитування аграріїв – AgroTimes

В банківській системі України є достатньо коштів, які б фінансові установи могли спрямувати на кредитування сільгосптоваровиробників.

Про це у ході панельної дискусії «Доступ до фінансування АПК» в рамках перша Всеукраїнська конференція по доступу до фінансів малого та середнього бізнесу – Access2Finance повідомив директор фінансово-економічного департаменту Міністерство аграрної політики та продовольства України Баграт Ахіджанов.

«На сьогодні в банківській системі є достатня ліквідність – кошти, які б можна було спрямувати на кредитування аграріїв.  Доступне банківське фінансування – це необхідна умова для інтенсивного розвитку аграрної галузі»,– зауважив Баграт Ахіджанов.

Керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт Бонд під час свого виступу зауважив, що Україна робить важливі кроки для збільшення доступу до фінансування для малих та середніх підприємств.

«Нещодавні реформи законодавства відкривають двері до інновацій та зростання. Тепер все залежить від приватного сектора, щоб скористатися цими можливостями», – зазначив він.

Своєю чергою голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній (UAFIC) Ростислав Дюк констатував, що можливостей і грошей для малого й середнього бізнесу є предостатньо.

«Цифрові та фінтех рішення – це найоптимальніший шлях ними скористатись»,– уточнив він.

Нагадаємо, рефінанс у рамках програми «5–7–9%» не є реструктуризацією боргів. Також ми писали, на що чекати аграріям після підняття облікової ставки НБУ.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується