Протягом останніх 5 років відбулися зміни в українському законодавстві, що стимулюють розвиток українського виноробства – думка

На сьогоднішній день українські вина гідно представлені на міжнародних ринках. При цьому порівняння продукції українських виноробів з іноземною є некоректним. Це пояснюється індивідуальними підходами в виноробстві в кожній з країн.

Таку думку висловив Олександр Сугаченко, керуючий директор “WINE shop”, керівник південного підрозділу Асоціації сомельє України в ефірі АгроФМ.

«Те, що українські винороби ще не виробили свій стиль – це факт. Якщо ми подивимося на історію основних українських виноробів, то побачимо, що вони почали роботу лише 10-15 років тому. Це при тому, що перший урожай з посадженого виноградника можна зібрати лише через 3-4 роки», – зазначає Олександр Сугаченко.

Керуючий директор “WINE shop”, керівник південного підрозділу Асоціації сомельє України також зазначає, що відповідно до норм європейського законодавства, що регулює виноробну галузь, виробник вина може самостійно не вирощувати виноград, а закуповувати для цього виноматеріал.

«В Україні ж ще 5 років тому діяли норми законодавства неіснуючого СРСР, основною метою якого було виробництво великих обсягів вина невисокої якості», – зазначає фахівець галузі.

Однак, за останні 5 років, на думку Олександра Сугаченка, закони, що регулюють сферу виноробства в Україні змінилися наполовину. «Ще 5 років тому для того, щоб виготовити вино виробнику потрібно було оформляти ліцензію вартістю 0,5 млн грн. При цьому вартість ліцензії була однакова як для великого виробника, так і для дрібних виноробів. Зрозуміло, що виноробу, який виробляє 500 пляшок вина отримувати цю ліцензію не мало ніякого сенсу», – підкреслює Олександр Сугаченко, додаючи, що на сьогоднішній день така ліцензія для малих виробників вина скасована, що позитивно позначається на розвитку галузі в цілому.

AgriGator

 

Відповісти

Ваш email не публікується