Агрегат для вертикального обробітку KUHN Excelerator має досконалу конструкцію – AgroTimes

Агрегат для вертикального обробітку ґрунту KUHN Excelerator 8005с є втіленням розумного інжинірингу, що забезпечує проведення ефективних операцій за ресурсозберігаючими технологіями.

Про це розповів представник офіційного дилера KUHN – компанії УАПК Дмитро Сакунов у ході закритої демонстрації техніки на Київщині.

Одна з особливостей цього агрегату – диски. Вони мають зубчату форму, а розмір впадини приблизно дорівнює діаметру стебла соняшника чи кукурудзи. Такий диск краще схоплює рослину та перерізає її. Крім того, він самозаточний і постійно підтримує свою гостроту.

Також на знарядді регулюється кут атаки. На відмінну від дискових борін, де він становить 18-20°, тут – усього 1-5°. Завдяки такому рішенню на поверхні поля залишається більше решток.

Ще одна своєрідність Excelerator 8005с – велика відстань від передньої батареї до опорних коліс. Так хвиля ґрунту, що підіймається встигає влягтися й колеса йдуть по твердій поверхні, не порушуючи заданої глибини обробітку.

Підвіска агрегату влаштована на тандемах. Усі колеса розміщені в шаховому порядку й кожна пара коліс балансує. Таким чином досягається хороше копіювання ґрунту, бо конструкція знаряддя не провалюється на заглибленнях.

Корисною деталлю знаряддя є зірочки. Вони виконують механічну боротьбу зі шкідниками, оскільки плющать їх домівку – стебло кукурудзи, й притискають його до землі. Завдяки швидкій взаємодії з бактеріями ґрунту пришвидшується розкладання решток.

Проте, якщо завдання полягає у збереженні пожнивних решток, коток можна підняти.

Фінішний коток має два робочих положення: перше – під тиском пружини (для того, щоб вирівнювати поверхню ґрунту), друге  – плаваюче, лише під дією власної ваги. Друге положення доцільно ставити, коли умови роботи достатньо вологі й потрібно попередити забивання котка.

Нагадаємо, агрегат для смугового обробітку KUHN Gladiator ефективний у внесенні добрив.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується