10 гектарів часнику вирощує фермерське господарство на Вінниччині – SEEDS

Вирощування часнику наразі є досить рентабельним бізнесом, оскільки ціна на нього висока. Утім, все залежить від пропозиції на ринку. Наразі ціновий діапазон на часник в Україні досить широкий. Згідно з даними моніторингу порталу EastFruit, оптові ціни коливаються від 35 до 85 грн за кілограм. У Фермерському господарстві «Агро-Майстер» (Вінницька область) вважають культуру досить прибутковою. Там її вирощують уже сім років поспіль. За цей час площа під часником зросла від 2 до 10 гектарів, повідомляє SEEDS.

Для посіву у господарстві переобладнали сівалку полтавського виробництва. Вона дозволяє вносити зубці часнику в ґрунт у чотири ряди, пише AgroTimes. Відстань між рядками – 45 сантиметрів. Однозубки часнику на зиму висаджують на відстані 10 сантиметрів одне від одного. Глибина може коливатися від 6 до 10 сантиметрів – все залежить від типу ґрунтів на полі. На піщаних ґрунтах можна висаджувати зубці й на 12 сантиметрів углиб, розповідає заступник керівника фермерського господарства Василь Гудзовський.

Термін висаджування часнику залежить від погодних умов. Зазвичай це проміжок між серединою вересня та серединою жовтня. Найкращі умови для висаджування часнику складаються, коли температура верхнього шару ґрунту становить від 10 до 12 градусів Цельсія.

Нагадаємо, у липні почала роботу “Українська товарна біржа часнику та цибулі”. Також на сайті міститься інформація про особливості вирощування часнику. Платформа має багаторівневу систему, яка спрощує пошук клієнтів та дозволяє оптовим покупцям за допомогою фільтрів обрати кращу пропозицію часнику чи цибулі.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується