Короткі дискові борони Kverneland Qualidisc Pro виконують роботу трьох агрегатів – AgroTimes

Лущення стерні дисковими знаряддями Kverneland Qualidisc Pro на малу глибину захищає структуру ґрунту, запобігає ерозії, підтримує розвиток ґрунтової біоти й знищує бур’яни.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

«Особливо критичною проблемою у вирощуванні ріпаку для багатьох господарств стала боротьба з його падалицею після збирання. Kverneland Qualidisc Pro завдяки можливості працювати на глибину 2-3 см із суцільним зрізом, рівномірно закладає всю падалицю й оптимально накочує її важким котком. Так, ми досягаємо максимально можливого відсотка пророслої падалиці», – зазначає виробник.

Діаметр і форма диска, конструкція стійок і відстань між дисковими батареями дозволяє Qualidisc Pro працювати по решткам кукурудзи без забивань та ефективно обробляти пересушений ґрунт.

«Kverneland Qualidisc Pro – це три агрегати в одному (дисковий лущильник, передпосівний культиватор і дискова борона), оскільки знаряддя ефективно використовується для передпосівної підготовки, лущення стерні, зароблення рослинних залишків і основного обробітку ґрунту», – додають у публікації.

Нагадаємо, сівалка Kverneland Optima SX сіє якісно на швидкості 18 км/год.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується