Зрошення в Україні: озвучено 3 кроки для створення організації водокористувачів

По-перше, для створення організації водокористувачів необхідно визначитись з територією її обслуговування. Про це у блозі на AgroPolit.com повідомив юрист Kosovan Legal Group Валентин Бичек.

По-друге, для створення Організації необхідно скликати установчі збори, на яких в обов’язковому порядку необхідно вирішити питання:

  • створення Організації водокористувачів,

 

  • затвердити територію обслуговування,

 

  • затвердити установчі документи Організації,

 

  • визначитись з органами безпосереднього управління Організацією,

 

  • в необхідність проведення робіт із землеустрою для визначення (уточнення) меліоративної мережі та земельних ділянок, на яких проводиться або може проводитися гідротехнічна меліорація

 

  • інші питання, які власники (користувачі) земельних ділянок вирішили винести на розгляд установчих зборів.

 

 

По-третє, автори законопроекту 5202 про організацію водокористувачів та стимулювання меліорації передбачили, що автоматично членство в Організації, за результатами проведення установчих зборів, набувають лише власники (користувачі) земельних ділянок, які проголосували за створення організації водокористувачів», — йдеться у блозі.

 

Детальніше читайте за посиланням.

Нагадаємо, Рада підтримала в першому читанні законопроект про меліорацію земель.

Детальніше про переваги документу читайте у матеріалі – Зрошення та меліорацію в законі 5202-д  – що принесе ринку створення об’єднання водокористувачів  та стимулювання гідротехнічної меліорації земель.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується