З обприскувачем AGRIFAC Condor розмір краплі можна змінювати на ходу – AgroTimes

У рамках польової демонстрації, що відбулася під Києвом, випробували роботу самохідного обприскувача обприскувачі AGRIFAC Condor з різним розміром крапель.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Так, на різних ділянках розклали лакмусові папірці, щоб побачити, з яким розміром крапель і якою густотою покриття цільової поверхні виконується обприскування. Норма виливу становила 100 л/га, висота ведення штанги над цільовою поверхнею – 60 см, робоча швидкість – 15 км/год.

Результати на фото свідчать, що завдяки системі HighTechAirPlus (HTA) оператор натисканням однієї кнопки може змінити розмір краплі й норму виливу на ходу, не зупиняючись і замінюючи розпилювачі. Це суттєво зменшує простої в час, коли змінюються погодні умови й виникає потреба скорегувати параметри роботи.

«Також в останні роки збільшується кількість одноосібників, ділянки яких розташовані посеред полів. Працювати навколо них обприскувачем часто незручно. Об’їзди значно впливають на загальну продуктивність обприскування. Але ще неприємнішим є ризик знесення робочого розчину на інші культури, що може спричинити їх пошкодження. Система HTA обприскувача AGRIFAC Condor дає можливість за допомогою двох інструментів досягти бажаного результату: направлений повітряний потік разом із контрольованим розміром крапель знижують ризик знесення на 95%», – відзначають у статті.

Раніше повідомлялося, система HTA дозволяє зменшувати норму виливу, підвищуючи якість обприскування.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується