Названо область з рекордним показником врожайності кукурудзи — КУРКУЛЬ

Станом на 23 вересня в Україні обмолочено зернові і зернобобові культури з площі 13,8 млн га, що становить 65% до прогнозу, та намолочено 54,2 млн т зерна. Про це свідчать дані інтерактивної карти «Урожай онлайн 2021».

Лідером за збором зернових стали аграрії Одеської обл., які намолотили 4,3 млн т зернових та зернобобових культур. Також серед лідерів Херсонська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська та Миколаївська обл., які зібрали понад 3 млн т зерна.

Наразі продовжується збір:

  • гречки — обмолочено 66% площ, зібрано 75 тис. т врожаю;
  • проса — обмолочено 73% площ, намолочено 134 тис. т врожаю;
  • кукурудзи — обмолочено 4% площ, намолочено 1,1 млн т врожаю;
  • соняшнику — обмолочено 31% площ, намолочено 4,2 млн т врожаю;
  • сої — обмолочено 21% площ, намолочено 618 тис.т врожаю;
  • цукрових буряків — викопано 11% площ, накопано 1,2 млн т;

На звітну дату обмолот кукурудзи стартував в більшості регіоні країни. Середня врожайність становить 4,8 т/га. Рекордної позначки в 10 т/га досягла врожайність кукурудзи на Чернігівщині, де поки обмолочено тільки 700 га площ культури.

Збір врожаю цукрових буряків розпочали аграрії 12 регіонів. Середня врожайність становить 48,5 т/га, а найбільша врожайність на рівні 58 т/га зафіксована в Тернопільській обл.

Збір соняшника розпочали сільгоспвиробники майже всіх регіонів України, окрім Київщини. Середня врожайність складає 2,1 т/га. Лідером за темпами збору врожаю є аграрії Херсонщини, де обмолочено 74% площ, а найбільша врожайність зафіксована Тернопільській обл. на рівні 3,4 т/га.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується