Молоді фермери зможуть отримати додаткову фінансову підтримку від держави – SEEDS

На додаткову підтримку від держави можуть розраховувати власники новостворених фермерських господарств, а також “нові” фермери – молоді підприємці віком до 35 років. Такі зміни передбачені Законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств”, за який депутати Верховної Ради проголосували у п’ятницю, 24 вересня, повідомляє SEEDS.

“Новоствореним фермерським господарствам у період становлення (перші три роки після його створення), фермерським господарствам, зокрема з відокремленими фермерськими садибами, сімейним фермерським господарствам, фермерським господарствам, які провадять господарську діяльність та розташовані у гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабінетом Міністрів України, надається допомога за рахунок коштів державного бюджету”, – йдеться на офіційному вебпорталі парламенту.

Що ж до молодих фермерів, то господарству, голова якого має вік до 35 років (включно), надається грошова допомога за рахунок коштів державного бюджету в розмірі та порядку, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Детальніше ознайомитись з текстом ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств” можна тут.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується