У господарстві «Основа-2» підвищили ефективність моніторингу посівів – AgroTimes

У фермерському господарстві «Основа-2» (смт Любашівка Одеської області) використовують дрон для виявлення хвороб і шкідників у посівах культур ще до утворення вогнищ у посівах культур.

Про це AgroTimes розповів Максим Високий, агроном агропідприємства.

«Ми регулярно обходимо поля та моніторимо на премет наявності хвороб і шкідників, – зазначає агроном. – Але переконалися в тому, що використання дрону значно підвищує ефективність нашої роботи, оскільки дозволяє вчасно помітити проблему, визначити хворобу за допомогою використання спеціальних застосунків на телефоні й за потреби оперативно вжити дієвих заходів».

Також Максим Високий вивчає пропозиції на ринку безпілотних літальних апаратів для внесення засобів захисту у посівах ріпаку.

За його словами, моніторинг інформації свідчить про те, що нині лише невелика кількість виробників ЗЗР можуть запропонувати гербіциди і фунгіциди для технології внесення їх з дронів, який розрахований на малі об’єми рідини.

Окрім того, у господарстві планують суттєво оновити технічний парк – зокрема, придбати причіпний обприскувач і культиватори. Сучасний обприскувач дозволить підвищити ефективність внесення ЗЗР і добрив, зокрема, КАС по мерзлоталому ґрунту, що потребує точного дозування.

Нагадаємо, ізраїльська компанія розробила дрон для збирання врожаю.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується