Через затримку жнив зросте дефіцит соняшнику на ринку, — аналітики — SuperAgronom.com

Через несприятливі погодні умови збиральна кампанія пізніх культур затримується. У зв’язку з цим зростає дефіцит насіння соняшника на ринку.

Про це повідомила прес-служба G.R. Agro, передає Elevatorist.com.

Станом на 20 вересня 2021 р. елеватори G.R. Agro прийняли на зберігання 20 тис. тонн соняшнику і 5 тис. тонн кукурудзи, що значно менше, ніж на звітну дату минулого року (35 тис. тонн соняшнику і 15 тис. тонн кукурудзи).

 

«У цьому сезоні старт збиральної кампанії пізніх зернових та олійних культур був зміщений на 2 тижні у зв’язку з погодними умовами в регіонах. Очікувані опади у третій декаді вересня можуть призупинити збиральну кампанію соняшнику і кукурудзи, тим самим підвищити дефіцит соняшнику на ринку», — відзначили в компанії.

 

На початку збирання соняшнику відзначалася низька олійність — 37-48%. У деяких партіях вологість культури досягала 21%. Крім того, спостерігався дуже великий розрив показників в одних і тих же регіонах.

Середні показники якості прийнятих партій соняшнику наступні:

  • вологість — 6-18%;

 

  • смітна домішка — 3-24%;

 

  • масова частка олії — 43-52%.

 

У компанії відзначили, що по кукурудзі базисні показники якості практично не відрізняються від торішніх. Спостерігається лише незначне перевищення по сміттю.

Середні показники якості зернової:

  • вологість — 15-28%,

 

  • смітна домішка — 2-4,2%,

 

  • зернова домішка — 7-10%.

 

Нагадаємо, що згідно з порівняльною оцінкою G.R. Agro, якість цьогорічного ячменю досить низька.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується