Volvo представив нову версію популярної вантажівки для перевезення зернових – AgroTimes

Компанія Volvo Trucks представила нову версію популярного вантажного автомобіля FH Efficiency Concept Truck для перевезення зернових. Прем’єра оновленої вантажівки відбулась у Бразилії.

Про це повідомляє SpecMachinery.com.ua

«Передня частина кабіни подовжена на 17,5 см, а задній бічний спойлер маскує видовження кабіни ще на 25 см. Додаткові 42,5 см до стандартної кабіни Globetrotter XXL створюють комфортні умови для праці та відпочинку водія (матрац має ширину 1 м). Таким чином, виробник впроваджує новий тип кабін з переднім звісом для покращеної аеродинаміки та безпеки», – йдеться у публікації.

Також зазначають, що Volvo FH Efficiency Concept Truck з колісною формулою 6х4 має ще декілька виразних особливостей: зменшено міжосьовий інтервал до 3 м, занижено розташування кабіни, перенесено акумуляторний блок та бак Ad-Blue, встановлено сонячні панелі на даху кабіни й цифрові камери заднього огляду.

Передню підвіску обладнали полегшеними на 30 кг ресорами. Кузов автомобіля марки Randon встановили у значно вужчому інтервалі від спойлерів кабіни, аніж у стандартній Volvo FH.

Вантажівка Volvo FH Efficiency Concept Truck комплектується двигуном I-Save, шинами від виробника Continental та гідравлічною системою від компанії Hyva.

Нагадаємо, Volvo створив універсальний самоскид для українського аграрія.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується