«Агрейн» підвищує продуктивність роботи з новими посівними комплексами HORSCH – AgroTimes

Група компаній «Агрейн» поповнила власний парк сільгосптехніки чотирма посівними комплексами HORSCH Maestro 24 SV з новим поколінням дозатора AirVac. Нові агрегати задіяли під час весняної посівної кампанії у Чернігівській області на базі підприємства «Агрікор Холдинг».

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі агрогрупи.

«Одним із факторів, що привабив у сівалці HORSCH і відрізняє її від усіх інших наших сівалок – бункер великої ємності для насіння та добрив. Під час експлуатації ми відчули, наскільки це ефективно: заповнили, пломби поставили – і, якщо норма 125 кг/га, – 24-рядна сівалка HORSCH без дозаправки сіє 70 га», – зазначає головний інженер ТОВ «Агрікор Холдинг» Сергій Тартаковський.

Посівні комплекси HORSCH Maestro 24 SV відрізняються надійністю і точністю висіву. Дозувальна вакуумна система AirVac дозволяє здійснювати пунктирний висів різних культур. А головною її особливістю є відсутність потреби в налаштуванні. Особлива форма знімача дозволяє працювати з насінням різного розміру і калібру. Для контролю якості висіву у кожному ряду в трубці встановлено датчик, що забезпечує підрахунок насіння та фіксацію відстані між місцями його укладання. Так, оператор своєчасно побачить на моніторі терміналу наявність двійників і пропусків.

Технологія посошникового вимкнення Section Control надає можливість вносити точну кількість добрива й насіння шляхом зменшення перекриття та пропусків на полі під час обробки. У результаті зменшуються початкові витрати та підвищується продуктивність роботи.

Подавання необхідного обсягу добрив на Maestro SV здійснюється дозувальним пристроєм із електроприводом та 3-ма (під норму) котушками з нержавіючої сталі в нормі від 30 до 300 кг/га. Порції гранульованого живлення подаються насіннєпроводами до розподільчої башти, а звідти – на сошник (дво- або однодисковий).

«Сівалка HORSCH Maestro 24 SV має більш точну розкладку насіння. До того ж вона відгортає пожнивні рештки та очищує рядок для висіву. Так, за наявності мінімальної вологи та високих температур можна отримати сходи», – підсумовує Сергій Тартаковський.

Нагадаємо, продуктивна техніка сприяє заготівлі якісного силосу в «Агрейн».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується