Російський суд визнав законним донарахування Липецької фабриці Рошен податків

Російський суд визнав законним донарахування Липецької фабриці Рошен податків на 374,42 млн руб. Арбітражний суд Липецької області відмовив Липецької кондитерської фабрики Рошен у визнанні незаконним рішення міжрайонної Інспекції Федеральної податкової служби щодо найбільших платників податків регіону від 2015 року. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Арбітражного суду Липецької області, пише agronews.ua.

«Згідно з цим рішенням, кондитерській фабриці було запропоновано сплатити податків, пені та штрафів на загальну суму на 374,42 млн руб (майже 140 млн грн за поточним курсом – ред.) », – йдеться в повідомленні суду.Рішення може бути оскаржене протягом місяця в дев’ятнадцятому арбітражному апеляційному суді.

Підприємство намагалося оскаржити винесене в 2015 році рішення протягом більш ніж трьох з половиною років. Тоді за результатами виїзної податкової перевірки підприємству було запропоновано сплатити 1,66 млн руб. податку на прибуток та 226,15 млн руб. податку на додану вартість за 2013 рік, а також 56,15 млн руб. пені та 90,46 млн руб. штрафу.

Як зазначає російське видання Коммерсант, також підприємству відмовили у відшкодуванні надмірно пред’явленого до відшкодування з бюджету за четвертий квартал 2013 року ПДВ в розмірі 25,87 млн руб.

Російські податківці пояснили податкову вигоду кондитерської фабрики «завищеною ціною будівництва» підприємства і розподільного центру в селі Косирівка Липецької області. Роботи виконувало нижньогородський ТОВ НВФ Металлімпресс.

Відзначається, що процес зупинявся в зв’язку з паралельним розглядом аналогічної справи про донарахування фабриці 361 млн руб. за 2012 рік. Ця суперечка компанія також програла.

У грудні минулого року повідомлялося, що Липецький Рошен програв суд про донарахування 35,5 млн руб. ($470 тис.) ПДВ, пені та штрафу, і відмова відшкодувати 25,9 млн руб. ($350 тис.) ПДВ за четвертий квартал 2013 року.

У січні 2017 року корпорація Roshen з економічних і політичних причин закрила фабрику в російському Липецьку. 1 квітня на фабриці було зупинено все виробництво.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується