Держпродспоживслужба виявила майже 1 тис. фітосанітарних порушень у вантажах імпортерів – AgroTimes

За 8 місяців 2021 року державними фітосанітарними інспекторами внаслідок перевірок імпортних та транзитних вантажів виявили 995 випадків порушень фітосанітарних вимог України.

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби України.

«Для нас дуже важливо, щоб продукція, яка потрапляє на територію України, була безпечною та повністю відповідала діючому законодавству та міжнародним нормам. Саме це є запорукою продовольчої безпеки нашої країни», – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Найбільша кількість порушень – 590 – стосувалась відсутності або недійсності фітосанітарного сертифіката. На другому місці – порушення, пов’язані з відсутністю маркування на супровідному дерев’яному пакувальному матеріалі (таких порушень було виявлено 364). На третьому місці – попередження ввезення вантажів з об’єктами регулювання, зараженими карантинними шкідливими організмами (було виявлено 41 такий випадок).

За всіма випадками виявлених порушень фітосанітарних вимог України Держпродспоживслужбою було підготовлено нотифікації та надіслано до національних організацій карантину та захисту рослин країн-експортерів.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба перейде у підпорядкування МінАПК. Раніше Держпродспоживслужба перевірила 13 млн тонн продукції рослинного походження.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується