Агрегат для вертикального обробітку KUHN Excelerator ефективно працює з рештками – AgroTimes

Агрегат для вертикального обробітку ґрунту Excelerator 8005с від американського заводу KUHN Krause виконує передпосівний обробіток, лущення стерні, закриття вологи та осінній обробіток стерні й важких пожнивних решток. Знаряддя руйнує ущільнення ґрунту та працює з пожнивними рештками так, щоб пришвидшити їх розкладання.

Про це розповів представник офіційного дилера KUHN – компанії УАПК Дмитро Сакунов у ході закритої демонстрації техніки на Київщині.

«Цей агрегат зменшує ущільнення у верхньому шарі ґрунту (до 10 см), й разом з тим залишає пожнивні рештки на поверхні. Перші 10 см ґрунту є найсприятливішими для швидкого розкладання рослинних залишків. Тому Excelerator 8005с розрізає ґрунт у вертикальній площині, затискаючи між двох дисків, щоб мінімально перемішати, але разом з тим розпушити ґрунт», – зазначає фахівець.

Відтак, максимальна глибина обробітку становить 10 см. Найменша модель агрегату має ширину захвату 3,6 м та потребує 140 к. с. трактора, а найбільша (що представлена в Україні) – 12,2 м і потребує близько 600 к. с.

«Така потужність необхідна для того, щоб якісно подрібнити рештки, оскільки робити це потрібно на високій швидкості, щоб залишки не встигали провалюватись і вдавлюватись у ґрунт. Тому найнижчий показник, за якого можна якісно працювати – 14 км/год, а максимальний сягає 18 км/год. Витрати пального залежно від кутів атаки становлять від 5 до 8 л/га», – пояснює Дмитро Сакунов.

Агрегат для вертикального обробітку KUHN Excelerator

Нагадаємо, KUHN презентував новий посівний комплекс ESPRO RT 12000 RC.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується