Програма Skippy Scout надає детальний огляд поля з висоти пташиного польоту – AgroTimes

Нові функції програми для мобільних телефонів Skippy Scout від Drone Ag включають 360-градусну зйомку поля, підрахунок рослин і технологію базових станцій.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Зазначають, що замість перегляду окремих точок розвідки нове програмне забезпечення Skippy Scout 2.6 надає користувачам огляд всього поля з висоти пташиного польоту з високою роздільною здатністю. Крім того, нова версія здатна вести підрахунок сходів у 20 разів швидше, ніж під час пересування полем. Зокрема, додаток підраховує злаки, OSR, сою, квасолю, горох і картоплю, пропонуючи загальну кількість рослин на зображенні, а також кількість рослин на квадратний метр.

«Ця розробка дозволить існуючим та новим користувачам підраховувати рослини, що з’являються, а потім відстежувати одні й ті ж поля, щоб встановити точний індекс зеленої зони (GAI) у міру розвитку врожаю», – розповідає засновник Drone Ag Джек Ренгхем.

Нова базова станція Skippy Nest на сонячній енергії не тільки захищає і заряджає дрон, але і дозволяє пілотам Drone Ag віддалено підключатися до дрону користувача, щоб запропонувати послугу польової розвідки.

Нагадаємо, додаток для картування Pix4Dfields тепер доступний українською мовою.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується