Засновники Väderstad отримали нагороду «Підприємці року» – AgroTimes

Сім’я Старк – засновники компанії Väderstad у другому поколінні були удостоєні премії «Підприємці року» найбільшого ділового журналу Скандинавії Dagens Industri.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Сім’я Старк з великим успіхом і далекоглядністю керувала виробництвом і продажем сільськогосподарської техніки в місті Väderstad, де їхні батьки заснували своє підприємство в 1962 році. Компанія Väderstad створила умови для більш стійкого і ефективного розвитку сільського господарства з допомогою високотехнологічної сільськогосподарської техніки і технологій світового класу. Причин успіху багато, – наприклад, здатності власників до створення інновацій, добра співпраця між ними, сміливість виходу на світовий ринок зі збереженням місцевої прив’язки бізнесу», – зазначає журі.

Нагороду вручили 2 вересня на церемонії в Стокгольмі (Швеція).

Також у компанії розповідають, що 1 лютого 2022 року пост генерального директора Väderstad займе Хенрік Гілстрінг, котрий продовжить сімейну традицію, змінивши на цій посаді нинішнього генерального директора Väderstad Матса Боверуда.

«Я виріс разом з Väderstad і з нетерпінням чекаю можливості зіграти свою роль в тому, щоб ми продовжували сталий розвиток. На початку цього року ми інвестували в завод у США, і перед нами є ще багато цікавих завдань, як на існуючих, так і на нових ринках», – відзначає Хенрік Гілстрінг.

Нагадаємо, компанія Väderstad відзначає 30-річчя інноваційної сівалки Seed Hawk.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується