Українські фруктово-овочеві чипси експортуватимуть в ЄС – AgroTimes

Український виробник фруктових та овочевих чипсів компанія hiSnack планує виходити на ринки Європи. Вже є пропозиції з Німеччини та Іспанії.

Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» розповів засновник компанії Олександр Янов.

«Доки ми не виходимо на експорт, нам вистачає HAССP. Тому ISO ще не робили, але через пару років плануємо виходити на експорт. Зараз вимоги для цього проробляємо. Звичайно, ми повинні стати потужнішими разів у десять, – розповів бізнесмен. – До нас вже постійно звертаються із запитанням, чи готові ми до цього. Наприклад, з Іспанії був лист нещодавно, перед тим — з Німеччини. Європейці дізналися про нас, бо багато подорожують, зокрема Україною, до того ж ми продаємося в аеропортах. Наша собівартість у рази нижча, ніж у них. У кожній країні Європи є два-три виробники аналогічного продукту, але всі вони маленькі. Я довгий час жив за кордоном, і у мене є уявлення, які мережі можуть продавати наші продукти».
На думку Олександра Янова, першим досвідом експорту в Європу продукції hiSnack буде продаж під місцевою торговою маркою.

«А потім вже дивитимемося географію продажів, – додав він. – Є ще великий ринок США, де представлені виробники з усього світу, він споживає дуже багато здорового харчування, але інше питання – попасти туди, відвантажуватися вчасно».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується