Де у Києві можна спробувати личинки? – SEEDS

Жуки та личинки – традиційна їжа для багатьох азійських країн. Українці ж через свою культуру харчування важко сприймають такі делікатеси. Утім, комахи – це хороше джерело білка. Їх використовують як для виготовлення кормів для тварин, так і для харчування людей. В умовах світових загроз продовольчій безпеці личинки та жуки можуть стати одним з рішень. Спробувати такі делікатеси можна і в Києві, повідомляє SEEDS.

Ресторатори Михайло та Дарія Кацуріни відкрили в столиці цілу мережу закладів-привітів з Азії. Це ресторани “В’єтнамський Привіт”, “Тайський Привіт” та інші. Личинок та жуків готують у закладі з назвою “Китайський Привіт”.

Власники мережі ресторанів практично не адаптують азійські страви – вони готуються так, як і в країні походження. Проте деякі занадто гострі страви доводиться робити трохи м’якшими.

Їжа з комах може бути досить різноманітною. З них виготовляють не лише закуски й основні страви, а й навіть десерти. Так, наприклад, в Японії випікають печиво із земляними осами (джибаши сенбей).

До складу делікатесу, крім ос, входить кокосове молоко та рисове борошно. Сушені оси замішуються в тісто цілими. Печиво виходить хрустким, а на смак комахи нагадують кислуваті родзинки або горіхи. Продукт досить корисний, адже містить клітковину, залізо, магній. Коштує печиво з комахами зовсім недорого, як на делікатес, – близько 2 доларів за 20 крекерів. Більш популярне печиво з осами не серед молоді, а серед японців старшого покоління.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується