Аналіз процесів птаховиробництва як шлях до оптимізації – AgroTimes

Програма Porphyrio від Evonik виконує декілька видів технологічного й економічного аналізу процесів птаховиробництва. Вона може бути застосована для всіх видів птиці.

Про це на Міжнародному практичному форумі Poultry Farming розповів Віктор Барило, регіональний директор із розвитку бізнесу Evonik-Porphyrio NV.

Формування звітів. Подібний аналіз виконують на всіх підприємствах, а програма може тільки прискорити їхнє формування.

Аналіз порівнянь. Доступний режим порівняння всіх параметрів у динаміці як наявних, так і історичних стад у всіх приміщеннях. Крім того, можна порівняти свої результати з результатами виробників на інших ринках.

«Наприклад, виробник товарного яйця в Україні може порівняти свої результати з подібним виробником у Бельгії чи Голландії, – пояснив Віктор Барило. – Звичайно, без його найменування, адреси тощо».

Економічний експрес-аналіз у режимі реального часу. Маючи інформацію про затрати на виробництво птахівничої продукції, які можна взяти з бухгалтерської програми, ринкову інформацію про ціни, оперативну виробничу інформацію, можна сформувати аналіз прибутковості на сьогодні. А користуючись функцією довгострокового передбачення, прогнозувати це на майбутнє.

Аналіз великих чисел допомагає визначити вплив будь-якого параметру на результат виробничого процесу.

«Наприклад, можна визначити вплив схем вакцинації чи годівлі птиці на збереженість і продуктивність за багато років», – зазначив Віктор Барило.

Через те, що інформація з програми не видаляється, а накопичується, можна проаналізувати інформацію про процеси протягом тривалого періоду.

Як повідомлялося, МХП цифровізує роботу з постачальниками.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується