Завтра в Україну прийде потужний дощовий циклон — КУРКУЛЬ

 

Завтра дощовий атмосферний фронт досягне кордону України. В епіцентр потужного циклону потрапить Захід, а також Вінницька, Сумська, Київська, Чернігівська та Черкаська обл. Максимальна кількість опадів — 27 мм передбачається в Закарпатській обл. Повідомили аналітики сервісу погоди Метео Фарм.

Натомість в Одеській, Миколаївській та Кіровоградській обл. очікуються несуттєві опади. Суха та сонячна метеокартина пануватиме на Сході.

«В центральних, східних та північних областях нічні температури коливатимуться від +4 до +14°С, в Сумській обл. мінімальна температура досягне позначки +2°С, вдень повітря прогріється до +11…+25°С. На Заході та Півдні комфортніші температури — вночі +6…+17°С, вдень +16…+26°С. Максимально +29°С температура підніметься в Одеській обл.», — розповіли синоптики

Вже з 18 вересня дощитиме по всій території України. Максимальна кількість опадів до 30-36 мм прогнозується на Заході та Півночі. Температури поповзуть вниз, суцільна хмарність проявить себе у кожному куточку країни.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується